2 Beds
972 sqft
$345,000
193 Kimberly Drive Panama City Beach FL, 32407
Price per sqft
$354.94
Built in
1990
Property size
972 sqft
Property type
Residential
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
790197
Interior features
Bedrooms
2
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
2
Exterior features
Courtesy of Ledford Realty Group, LLC, Erica Ledford,
Listing Contact: 470-554-9537
Powered byLuxury Presence